Wydarzenia


POZNAJEMY KOŚCIELNE ORGANY

Naszą wędrówkę po świecie instrumentów muzycznych rozpoczynamy od największego instrumentu jakim niewątpliwie są organy kościelne. Parafialny organista- pan Jacek Basista bardzo ciekawie opowiadał nam o tym instrumencie, pokazał nam z czego jest zbudowany, a nawet mogliśmy wypróbować jak grają poszczególne piszczałki. Każdy kto miał ochotę, spróbował grać rękami i nogami na tym wspaniałym instrumencie. Wycieczka bardzo podobała się dzieciom.

data dodania: 29-10-2015

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

W tym roku nasze przedszkole organizowało konkurs recytatorski , w którym dzieci prezentowały wiersze o pięknie naszej Ojczyzny. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, dlatego konieczny był etap przedszkolny. Jury dokonało wyboru i nasi reprezentanci wzięli udział w gminnym etapie. 

konkurs recytatorski

data dodania: 29-10-2015

PASOWANIE NA UCZNIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

Jak co roku skorzystaliśmy z zaproszenia, by uczestniczyć w uroczystości pasowania na ucznia naszych kolegów, którzy rozpoczęli w tym roku naukę w szkole. Oglądaliśmy pasowanie na ucznia Filipa, Oskara i Kacpra. Gratulujemy im i życzymy samych sukcesów na nowym etapie edukacji.

data dodania: 29-10-2015

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października BIEDRONKI zaprosiły wszystkich pracowników naszego przedszkola oraz kolegów z pozostałych grup na program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela.

Dzieci śpiewały piosenki, deklamowały wiersze i tańczyły. Wszystkim pracownikom wręczyły bibułkowe kwiaty. 

data dodania: 29-10-2015

WYGRANA W KONKURSIE PLASTYCZNYM : " CZYSTA WODA"
data dodania: 29-10-2015